🔴قابل توجه متقاضیان ورودي کالج‌هاي پزشکی‌ و ریاضی‌ در آلمان

🔴قابل توجه متقاضیان ورودي کالج‌هاي پزشکی‌ و ریاضی‌ در آلمان

گروه  آلمان |  09 بهمن 1397

🔴قابل توجه متقاضیان ورودي کالج‌هاي پزشکی‌ و ریاضی‌ در آلمان

بر اساس مشکلات بسیار زیاد به وجود آمده  برای دانشجویان ایرانی‌ متقاضی کالج‌های پزشکی‌ و ریاضی‌ در آلمان، که ناشی از بی تجربگی و بی آگاهی برخی مراکز می باشد لازم به ذکر است 👇

 ✅ متقاضیان عزیز به این نکات توجه داشته باشید که متأسفانه  شاهد این مسئله بودیم که برخی مراکز به دانشجویان اعلام می کنند که بعد از اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها برای کالج‌های پزشکی‌/ریاضی‌ و شرکت در امتحان کالج شما قادر به تحصیل در کالج و بعد از این مرحله مي توانيد در رشته‌های علوم پزشکی‌ یا مهندسی‌ شروع به تحصیل نمائید.


❌❌در ماههای اخیر بالغ بر ۲۰ دانشجو با تیم ما  تماس گرفتند و اعلام کردند که ما در امتحان کالج قبول نشدیم و حالا باید چی‌ کار کنیم!


✅متقاضیان عزیز لطفا از مؤسساتی که برای شما  اقدام به اخذ پذیرش کالج ریاضی‌ یا علوم پزشکی‌ میکنند بخواهيد که در قرار داد قید کنند که حتما برای شما بیش از ۳ الی‌ ۴ دانشگاه برای اخذ پذیرش اقدام میکنند.


⚠️ دلیل: 

در صورت قبول نشدن در  امتحان ورودی کالج، به دلیل محدودیت پذیرش افراد واجد شرایط باید حداقل بین ۳ الی‌ ۴ ماه منتظر امتحان مجدد همان کالج یا کالج‌های دیگر براي اخذ پذيرش برای ترم جدید باشید. در این صورت متحمل هزینه های بسیار زیاد مالی و زمانی خواهید بود و شخصا مسئول اخذ پذیرش در کالج‌های دیگر هستید. با توجه به این مسئله شما بین ۳ الی‌ ۴ ماه  برای امتحان مجدد یا آزمون ورودی کالج جدید باید منتظر بمانید در نتیجه شما نه تنها زمان را از دست داده ايد بلكه متحمل هزینه زندگی‌ ماهی‌ ۵۰۰ یورو شده‌اید. به عبارتی شما برای حداقل ۴ ماه ۲۰۰۰ یورو از پول خود را خرج مي نماييد. بعلاوه شما برای تمدید ویزای پذیرش زبان، متحمل هزینه کلاس زبان برای ۴ ماه دیگر خواهید شد.

 با توجه به این شرایط  متوجه می شوید که باید در این مدت مبلغ گزاف ۳۰۰۰ یورو به بالا رو هزینه کنید. واقعا چرا؟ چون برخی مؤسسات ايران که برای شما این پذیرش را اخذ می کنند نقش واسطه داشته و فقط به این امید هستند که برای شما ۱ پذیرش گرفته و شما رو راهی‌ آلمان کنند.

💠نکته :درخواست ما ازشما این هست که مؤسسات رو ملزم کنید برای شما در صورت داشتن شرایط زیر بیشتر از ۳ الی‌ ۴ دانشگاه اقدام به اخذ پذیرش كنند.در نتیجه شما موقعیت بیشتری برای امتحانات ورودی کالج داشته و اگر امتحان ۱ کالج رو قبول نشدید این فرصت رو داشته باشید که سریعاً به شهر دیگر رفته و امتحان ورودی شهر دوم یا سوم رو بدید و در یکی‌ از این امتحانات ورودی قبول شويد.

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
شرايط:
-  معدل ۳ سال دبیرستان  ( فقط دروس تخصصی)+ پیش‌دانشگاهی  ( فقط دروس تخصصی)  بالاي ۱۷ باشد قابليت اقدام برای ٤ کالج را دارد.

-  معدل ۳ سال دبیرستان  ( فقط دروس تخصصی)+ پیش‌دانشگاهی  ( فقط دروس تخصصی) بالای ۱۶باشد قابليت اقدام برای ۳ الي ٤ کالج را دارد.

-  معدل۳ سال دبیرستان  ( فقط دروس تخصصی)+ پیش‌دانشگاهی  ( فقط دروس تخصصی) بالاي ۱٢ باشد قابليت اقدام برای ۲ کالج را دارد.

https://t.me/ezamdaneshju